Konec blogu - se odkládá

Po osmi letech nastal, zdá se, nevratný konec bloku. Jak v roce 2008 začal ME, tak v roce 2016 symbolicky reportáží z ME skončil. Dále budu něco sporadicky publikovat na Facebooku, než se definitivně odeberu do OB historie :) A navíc přestali fungovat Kapříci...

úterý 22. června 2010

Nominačky na MS

NEU! Model na mydlo se šel v JV části embargované mapy. Terén byl zvlněný s velmi dobrou viditelností. Vyhrál Vojtěch Král, jeho komentář v cíli zněl: "Šel jsem výkon z říše snů, na Euromeeting by to mělo stačit."

ALT!
Nominační sprint v Norsku na MS v Norsku se běžel dnes v Norsku. Výsledky prvního kola: Muži: 1. Smola, 2. Kodeda, 3. Dlabaja, 4. Šedivý - byl to velmi vyrovnaný závod, první čtveřice se vešla do 10 sekund, ostatní ztráceli přes minutu. Ženy: 1. Svobodná, 2. Juřeníková, 3. Duchová. Druhé kolo se běží ještě dnes, ve čtvrtek je middle, v pátek klasika.