Konec blogu - se odkládá

Po osmi letech nastal, zdá se, nevratný konec bloku. Jak v roce 2008 začal ME, tak v roce 2016 symbolicky reportáží z ME skončil. Dále budu něco sporadicky publikovat na Facebooku, než se definitivně odeberu do OB historie :) A navíc přestali fungovat Kapříci...

sobota 11. února 2012

Bruslení na Přehradě

Na LOBech jsem zase dostal čočku a celý týden jsem přemýšlel proč. Pak mi došlo, že jsem bruslil na lyžích a ono se přece logicky bruslí na bruslích! Takže jsem si půjčil od Romči brusle na krasobruslení a vyrazil na zamrzlou Hostivařskou přehradu trošku potrénovat na příští rok (když už jsme vytáhli bavoráka, já stihnul start, zapsal si body do žebříčku a snad si vyjedu elitu na příští rok).


Moc mi to nešlo, tak jsem se radši opíral o Bertu v kočárku (teď mě napadlo, že ještě musím vyrobit bruslokočárek dokud mrzne). Použil jsem moderní techniku pro analýzu tréninku, která se snad bude už brzy využívat i v české repre. Jde o současné nahrávání polohy a snímání obrazu kamerou. Díky tomu může závodník zjistit, kde a hlavně proč udělal chybu. Ze začátku jsem bruslil radši kolem břehu, abych se neprobořil, ale poslední úsek jsem vzal přímo. Vzniklo z toho krásné kubistické sluníčko (A modří už vědí...). Pozor, ve videu je hudba - jestli jste v práci, tak pořádně osolte repráky.Zpracováno v Quickroute a 3D Rerun za doprovodu věhlasné finské kapely Korpiklaani (byla zima jak ve Finsku) a trochu zrychleno (nebyla formička).

Žádné komentáře: