Konec blogu - se odkládá

Po osmi letech nastal, zdá se, nevratný konec bloku. Jak v roce 2008 začal ME, tak v roce 2016 symbolicky reportáží z ME skončil. Dále budu něco sporadicky publikovat na Facebooku, než se definitivně odeberu do OB historie :) A navíc přestali fungovat Kapříci...

středa 2. ledna 2013

Lyžařská dieta podle Mrazák.kom

Tenhle článek nejdřív napsal Zhaly.kom, aby bylo jasno. Už to musím radši takhle explicitně sdělovat.

Vánoce pro mě byly odjakživa spojený s brutálním točením. Koho by taky bavilo vysedávat u stromečku a cpát se kaprem a cukrovím? Co mi paměť sahá, jezdili jsme s Prochorem do Jilemnice a pak k prasatům na Zdravotník. Loni s BTčkem to taky bylo slušný. Pokaždý mraky kiláků a piv, prostě nádhera. Jen jednou nade mnou zvítězil prasečí mor a musel jsem strávit Silvestr na hajzlu v Praze. Proto jsem se i letos těšil na točení neskutečných 12 dní v kuse. Nakonec jsem ale byl rád, že jsem alespoň něco stihnul odběhat, než mě zase přepadl prasečí (tentokrát šumavský) mor. A nalyžoval jsem všehovšudy ubohých 15 kilometrů.

"Rozklus" přišel už na DKP besídce, kdy jsem neúspěšně honil metro, takže jsem zase naklusal do baru a pak dal pochod na disko. Naštěstí mě nabral noční bus, jinak bych asi dostal žaket. V Jičíně jsem si dal krásný trojtrénink (lauf Prachovky-Veliš, tempo v blizardu a vyprdění se břečkou na Pelíšek) říznutý odpoledním bruslením za dozoru Bc. Pidina.

sundejte mi ty brusle!

Byl jsem už docela rozsekanej, ale Posázavská se neodmítá. Tentokrát to bylo celkem na pohodu, protože Bet chladil turbozónu, Pragováci odpadli už na začátku Vlčí rokle a klacky.kom nás nikam nezatáhli.

Převzato od Beta, mně se už foťák do baťohu nevešel (měl jsem v něm: pití, cukr, gel, hajzlák, dvoustovku, občanku, mobil a mapu - prostě už musím dávat na kluky pozor)

Protože Berta se ještě k prasatům bojí, přesunuli jsme se na Šumavu, kam nás pozval Šéďa. Ten se ale většinu času léčil z rýmičky, takže jsem musel ladit na Zéland jen s Betem. Ten se mě první den pokusil zničit na tempu, ale když viděl, že silnice je stále moje království, prchl přede mnou na Sedlo (902 m n.m.). Další den jsme jeli na Šumavu hledat sníh, ale dalo se jen na 7km nudli na Březník. No, aspoň něco. Poslední den se i Šéďa dočkal - dali jsme si lauf na Ždánov. Bylo to celé bahnem, sněhem a terénem - já vytáhl svoje nejterénnější adidasky, ale Šéďa se klasicky spokojil s cumulusama.

Kluci pak odjeli lovit kapříky a body do svěťáku na Zéland a na mě dolehla šumavská rýmička. Ze Silvestrovského točení tak nakonec nic nebylo, proto si za letošní vánoce připisuji jen 171km a 2kg nad závodní váhou.

běh se zátěží

 konečně jsem shodil dredy, píchnul špendlík do ucha a nahodil číro!

 a Romča mě v tom nenechala

3 komentáře:

Anonymní řekl(a)...

Je Romča po tý ráně elektrikou v pořádku?
Lochnes

Anonymní řekl(a)...

Za jak dlouho jste letos obkroužili Posázavskou?

Mrazák řekl(a)...

2:23. Odkaz na trasu je zde:
http://connect.garmin.com/activity/254277834