Konec blogu - se odkládá

Po osmi letech nastal, zdá se, nevratný konec bloku. Jak v roce 2008 začal ME, tak v roce 2016 symbolicky reportáží z ME skončil. Dále budu něco sporadicky publikovat na Facebooku, než se definitivně odeberu do OB historie :) A navíc přestali fungovat Kapříci...

pondělí 6. ledna 2014

Vánoce - čas točení

Vánoce beru vždy jako příležitost k brutálnímu točení. K čemu jinému ostatně štědrý den je? Aby člověk čuměl do zdi a hledal prase? Navíc kila salátu, smažených ryb a cukroví se jinak než dvouhodinovými zátěžemi neredukují (i tak jsem přibral 4 kila).

Po tradičních točenicích na Zdravotníku v dobách študenstkých jsem poprvé ochutnal pravé placené dovolené. Jenže máme doma dvě malá PZ (pézetka, není to tentokrát peněžní závod, ale nepublikovatené označení nevinných ratolestí), takže jsme vyrazili na dohled od babiček a strejdy Lochnese.

A protože podzim ještě neskončil, vzal jsem si troje oblečení na běhání, hodinky s GPS, Mapy.cz v mobilu a vyrážel na tradiční vánoční laufy. Na rozdíl od Zdravotníku jsem polední regeneraci a odpolední fázi nahradil péčí o PZka. Z pohledu fyzického výkonu to bylo mnhody to samé, o psychickém ani nemluvě.

Kola objemu roztočila tradičně Posázavská stezka (více na bet.au) a poté následovaly dvouhodinové laufy střihnuté příjemným sprintíkem v Jilemnici a zakončené archetypem PZL v Dobřichovicích. Tam jsem nejdřív ztratil průkazku deset vrstevnic zpět a pak ze mě nadvakrát vyteklo vánoční cukroví. Takže jsem skončil 4. jako ostatně na kdejakém MČR. Příště si půjčím od Emila držák na dudlík a od Berty plínu, abych stíhal vítězné duo Sosák-Alda.

Na Zhaly.komových 190km za 5 dní to namá, ale i tak jsem jako pracující hobík spokojeně utočen

Jilemnice - díra v mlíce (to už asi nikdo nepamatuje)

Tonda Bet nám připravil tříkrálovou lahůdku - pravá klasika na pravé mapě kreslená poctivě pravou fixou

2 komentáře:

Anonymní řekl(a)...

Slušná práce Mrázi :) Koukám, že si byl taky lehce alkoholik o dovolený.. :)
Hóna

Blogger řekl(a)...

Objevte eToro, největší sociální investiční síť na světě, kde miliony klientů vydělávají kopírováním obchodních rozhodnutí našich nejlepších obchodníků.

Výměna kdekoli Čas jsou peníze. Obchodujte na počítači, mobilu a tabletu

Otevřené obchody na eToro - 227,651,647